OUTSOURCING BHP

Co to jest outsourcing?

Jest to sposób prowadzenia biznesu polegający na zleceniu partnerowi prowadzenie zadań nie będących bezpośrednim przedmiotem zainteresowania firmy. Jednym z zadań które z powodzeniem można powierzyć firmie zewnętrznej jest obsługa BHP.

Dlaczego warto wybrać outsourcing BHP?

Dzięki temu Państwa firma może skupić się na robieniu tego na czym zna się najlepiej cały czas pozostając pod opieką najlepszych specjalistów BHP. Zredukowane wydatki na utrzymanie zbędnych etatów w firmie pozwalają przeznaczyć więcej środków na inwestycje w jej rozwój. Pracownicy profesjonalnej firmy BHP są zawsze na bierząco ze zmianami w przepisach, pilnują upływającyh terminów szkoleń i dzielą odpowiedzialność ze zleceniodawcą.

Dlaczego outsourcing u nas?

Jesteśmy solidnym partnerem świadczącym usługi w przystępnych cenach. Oferujemy objęcie firmy profesjonalną obsługą BHP dostosowaną do Państwa potrzeb. Ofertę kierujemy do firm które potrzebują jednorazowych usług, szkoleń jak również tych które zechcą powierzyć nam pełną opiekę nad sprawami BHP w swojej firmie. Stała współpraca umożliwi nam zdobycie wiedzy o Państwa problemach co pozwoli zapobiegać ich występowaniu w przyszłości.

Ile to kosztuje?

Cena za obsługę BHP zostanie ustalona indywidualnie stosownie do Państwa wymagań i możliwości. Przykładowo:

Cena za szkolenie BHP wstępne i okresowe zaczyna się już od 15zł/os